درباره

وبلاگ لینوکس و من از مرداد ماه سال ۱۳۸۸ ایجاد شده و همچنان به فعالیت خودش ادامه میده.

در سال ۹۴ تصمیم گرفته شد وبلاگ به صورت گروهی ادامه پیدا کنه. دوستان خوبی (که در زیر اسم اونها اومده) به وبلاگ پیوستند و نوشته هایی ارسال کردند. ولی متاسفانه با از بین رفتن سرویس دهنده وبلاگ یعنی میهن‌بلاگ، و همچنین تغییر سبک زنگی آدمها، دسترسی به این عزیزان قطع شد. لینوکس و من بعد از فوت میهن‌بلاگ ابتدا به سرویس‌دهنده blog.ir مهاجرت کرد. اما در شهریور ۱۴۰۲ مشکلاتی باعث شدند وبلاگ رو در هاست شخصی راه اندازی کنم. شرح انتقال اینجا داده شده.

 نویسنده‌های وبلاگ

امین (خودم!)

به پیشنهاد یک دوست قدیمی، مهرداد، این وبلاگ رو در سال ۸۸ راه انداختم و خوشحالم که این کار رو کردم. من در این وبلاگ از تجربیات ناچیزی که در کار با لینوکس بدست آوردم می نویسم تا اونا رو با دیگران هم به اشتراک بذارم.
فکر میکنم از سال ۸۳ بود که با فدورا ۳ لینوکس رو شروع کردم. مدت زیادی با پارسیکس بودم، بعد اوبونتو، مینت، دبیان، سوزی و خیلی چیزای دیگه رو امتحان کردم. و حالا فکر میکنم بطور ابدی با آرچی‌ها زندگی کنم. من یه کاربر خونگی هستم و به هیچ وجه در این زمینه حرفه ای نیستم. نه برنامه نویسم و نه مهندس نرم افزار! تمام تلاشم در این چند سالی که با لینوکس کار میکردم این بوده که یه سیستم عامل جایگزین ویندوز داشته باشم. بدون ویندوز، یا بهتر بگم با لینوکس زندگی با مزه تره!
رضا شکری
فقط اینکه سیس ادمین نشید :))
محمدرضا
کاربر لینوکس و نرم افزارهای آزاد هستم. در حال حاضر از توزیع آرچ استفاده میکنم و قبل از اون با فدورا و اوبونتو و مینت هم کار کردم. به جز لینوکس به سیستم های عاملهای خانواده BSD به خصوص OpenBSD هم علاقمند هستم و سعی میکنم در مورد این خانواده ارزشمند هم اطلاع رسانی کنم.
محسن
محسن شایان هستم یه هفتادی از تهران که علاقه زیادی به لینوکس و دنیایی آزاده اما علاقه‌ی به رعایت کردن کپی رایت ندارم 
علیرضا احسانی
علیرضا احسانی هستم، علاقه مند به گنو/لینوکس و برنامه نویسی. با اوبونتو 14.04 شروع کردم.الان هم کاربر اوبونتو هستم.زبان های زیر رو کم و بیش بلدم.
html, css , python(مبتدی) , bash(مبتدی)

رضا عسگری و حمید هم جزوی از نویسندگان لینوکس و من بودند. که متاسفانه بیوگرافی نداده بودند و اطلاعی از این عزیزان نداریم.
ارسال دیدگاه در این صفحه غیرفعال است!
حاصل سر و کله زدن های من با لینوکس