لینوکس و من

لینوکس و من

لینوکس و من

حاصل تجربیات ما از سر و کله زدن ها با لینوکس

بایگانی

برای نخواستن هم آزاد نیستیم!

متاسفانه من گول تبلیغات ADSL مخابرات رو خوردم و مدتیه که از این سرویس استفاده میکنم. فیمت ارزون تر این سرویس در مقایسه با سرویس های دیگه باعث شد ترغیب بشم تا ازش استفاده کنم.  متاسفانه یکی از بی کیفیت ترین چیزهاییه که تجربه کردم. گاه و بی گاه قطع میشه. زنگ میزنم پشتیبانی و اونجا یه عده آدم بی تربیت از خود راضی و بی سواد نشستن و در این حد بلدن بگن که مشکل از طرف ما نیست! فوقش بگن مودم رو خاموش روشن کنید!یه بار ۱۲ روز اینترنت قطع  بود تا اینکه شخصا سه بار رفتم خود شرکتشون نشستم تا مشکلم حل شد.حالا رفتم سایتشون که تازه راه افتاده ببینم چی داره، قسمت سوالات متداول رو میخونم، نوشته:بعد از فعال شدن اینترنت خط شما، اگر قبل از اتمام یک دوره اقدام به جمع آوری کنید، مبلغ ۵۰۰۰ تومان جریمه می شوید. برای بعضی از تعرفه ها در شرایط خاص جریمه در نظر گرفته شده است که آن را می توانید هنگام تغییر تعرفه در قسمت توضیحات مشاهده کنید.یعنی اگه از سرویس مزخرف ما راضی نیستید حق ندارید آزادانه انصراف بدید. ما شما رو جریمه میکنیم اگه بخواید برید! جالبه! آزادانه انتخاب میکنیم که از سرویس‌شون استفاده کنیم، اما اگه خوشمون نیومد آزادانه نمیتونیم بابت چیزی که براش پول هم میدیم، استفاده نکنیم!

نظرات  (۳)

!!‌ خب فک کنم این اولین باری بود که شنیدم کسی از مخابرات شکایت داره :)
مخابرات یه جورایی اینترنت مجانی میده من و چند تن از دوستان تا میتونستیم از همین اینترنت دانلود کردیم من در ۲ ماه اول چیزی بیشتر از ۱۰۰ گیگ فیلم دانلود کردم که خب میشه بیشتر از ۵۰۰ تومن ولی مخابرات ۴۰ تومن گرفت از ما ! قعطی هم فک کنم کلا ۲ بار داشتم !‌ و البته دوستان درست میگن منطقه به منطقه فرق داره ولی خب حد اقل در تهران که من و دوستانم هستیم سرعت همیشه در بالاترین حد خود (‌:|‌۵۱۲ دارم که یک هشتمش میشه ۶۴ که معمولا همونم هس ) هستش !‌وکلا مشکل خاصی ندارم باهاش !‌:)‌
پاسخ:
نه من اصلا ازش راضی نیستم. خوش به حالتون.
آقا ذکر منطقه خالی از فایده نیست. ظاهرا قصه مخابرات منطقه به منطقه فرق داره.
پاسخ:
قزوین
توی منطقه ما خطوط نلفن منزل فیبرنوری می باشد(تاسرخیابان فیبر از انجا به بعد کابل مسی)به همین دلیل نیز هیچکدام از شرکتها adsl ارائه نمی دهند مگر خود مخابرات من ازشون سرویس گرفتم توی این دوسال نیز از کیفیت ان باتوجه به مبلغ و حجم مصرقی که دارم راضی بودم .نمیگم قطعی ندارد ،دارد ولی خیلی کم (شاید یکدفه در ماه اونم به مدت چند دقیقه).چبزی که شما نوشتید توی سایت استان ما ننوشته نمی تون درمورد این نظری بدم .
ولی اگر بخواهیم به طور کلی حساب کنیم توی کشور ما اینترنت یک کالای لوکس(بخوان گران) می باشد که کفیت لازم را نیز ندارد.